Scroll To Top

Contact

Algemene lijn


secretariat@abh-ace.be
+32 2 206 35 11

Secretariaat Algemene Directie




Nancy Willems
Personal Assistant
nancy.willems@abh-ace.be
+32 2 206 35 22



Nancy Vermeulen
Personal Assistant
nancy.vermeulen@abh-ace.be
+32 2 206 35 21
 

Dienst Economische Zendingen




Rosemary Donck  
Diensthoofd State Visits – Trade Missions
rosemary.donck@abh-ace.be
+32 2 206 35 45


Julie Derwa
Adjunct-Diensthoofd State Visits – Trade Missions
julie.derwa@abh-ace.be
+32 2 206 35 09



Pascaline De Splenter
Trade Missions Coordinator
pascaline.desplenter@abh-ace.be 
+32 2 206 35 06



Patrick Gillard 
Dossierbeheerder
patrick.gillard@abh-ace.be
+32 2 206 35 05
 

Dienst Reglementeringen




Katrien Van Loocke
Juriste
katrien.vanloocke@abh-ace.be 
+32 2 206 35 50
 

Dienst Studies en Statistieken


 

Christelle Charlier
Directeur
christelle.charlier@abh-ace.be
+32 2 206 35 78
 

Overseas Business Opportunities Centre


Anne Leroy
International Projects
Overseas Business Opportunities Centre
anne.leroy@abh-ace.be
+32 2 206 35 38




Virginie Lippinois
International Tenders
Overseas Business Opportunities Centre
virginie.lippinois@abh-ace.be
+32 2 206 35 66



Sammy Sioen
sammy.sioen@abh-ace.be
Project Manager
Overseas Business Opportunities Centre
+32 2 206 35 63

 

Dienst Human Resources

 



Stéphane Coppens
Beheerder Human Resources 
stephane.coppens@abh-ace.be
+32 2 206 35 98

 

Dienst Communicatie




Christelle Charlier
Directeur
christelle.charlier@abh-ace.be
+32 2 206 35 78



Kathleen Deridder
Beheerder Communicatie 
kathleen.deridder@abh-ace.be
+32 2 206 35 75

 

Dienst Grafische productie en logistiek




Jeremy Clemens
Manager
jeremy.clemens@abh-ace.be
+32 2 206 35 17